Subaru Outback | MIJA AUTOCENTRUM Brno

MIJA AUTOCENTRUM s.r.o. Brno

Think. Feel. Drive.
Think. Feel. Drive.
Outback
Outback

Subaru Outback

Přemýšlet.

O osvěžující výkonnosti, podpořené pohodlnou všestranností. O přívětivém stylu, kombinovaném s příjemným ovládáním. O vozidle, které je pohodlné na dálnici, stejně jako na nerovné cestě. Zkonstruováním vozidla s inteligetními proporcemi, které dokáže hbitě zvládnout úkoly jakéhokoli vozu SUV, jsme vytvořili Outback. Vytvářením vzrušení pro všechny své cestující, to je "Crossover" který nově proměňuje každodenní úkoly v každodenní dobrodružství.

Pocit.

Ať už míříte do města, do lesa nebo přes hory, jeďte tam co možná nejpříjemnějším způsobem. Uvnitř vozu Outback najdete vlídnou atmosféru plnou chápajícího pohodlí a příjemného vybavení, které zvýší radost z každé cesty. Prostorný a velmi přizpůsobivý interiér vytvořený tak, aby řidiče potěšil svými důmyslnými ovládacími funkcemi a hýčkal každého pasažéra svými luxusními prvky. Outback může být tím necivilizovanějším způsobem, jak se dostat do necivilizovaného místa.

Řízení.

Představte si zážitek, ve kterém se místo, kde končí chodník, stane bránou k úplně nové výpravě. S jistotou, kterou vám dává Outback, se na ní můžete vydat. Jeho zpevněný základ vám dává sílu překonávat překážky a přesto poskytuje přesnou odezvu a úžasnou akceleraci, díky které se z automobilu stává prodloužení řidiče. A výkonnost a bezpečnost symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD (All-Wheel Drive) vám dává schopnost zvládnout každou silnici za jakéhokoli počasí. Jste připraveni na svou další expedici. Vyražte.

Přizpůsobivý prostor.

Outback bohatě uspokojí vaše různorodé každodenní požadavky. Jeho všestranná uspořádání pro přepravu cestujících a nákladu mají užitek ze skutečnosti, že do zavazadlového prostoru nezasahují výstupky víceprvkového zavěšení. Dostatečný a snadno využitelný prostor je proto vždy k dispozici.

Vezměte každý cíl cesty za svůj vlastní.