Subaru WRX STi | MIJA AUTOCENTRUM Brno

MIJA AUTOCENTRUM s.r.o. Brno

Think. Feel. Drive.
Think. Feel. Drive.
WRX STi
WRX STi

Subaru WRX STi

Definice podnětů k jízdě.

Elektrizující WRX STi ohlašuje nový směr v čisté radosti z jízdy. Velmi citlivě reagující pohonná jednotka SUBARU BOXER 2,5 l DOHC s 16 ventily a turbodmychadlem, která si uchovává všechny charakteristické znaky vysoce výkonného agregátu, je připojena k proslulému symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD, jenž zásluhou nízko umístěného těžiště poskytuje vynikající rovnováhu, vyváženost a přilnavost všech kol. V současnosti jej doplňuje velké množství nových výrazných prvků konstruovaných tak, aby vám poskytly optimální podněty k jízdě a klid za volantem v každé situaci.Nekompromisní Subaru. Nepochybně pochází z líhně soutěžní vozů...

Ve vzhledu nebo účelu se nemůžete splést. Až takhle blízko se můžete dostat k SUBARU IMPREZA WRC (vůz světových rallye WR). Přesto jsou zde zapracovány nepatrné odchylky. Není to pouze kopie vozu WR, ale pozoruhodně praktický dopravní prostředek pro každý den, který je rovněž možné příležitostně použít jako plnohodnotný sportovní automobil. Je určen pro každého, kdo oceňuje hrůzu nahánějící výkonnost a agresivní vzhled, avšak přesto si chce vychutnat pohodlí a jedinečnou kultivovanost vysoce kvalitního automobilu s charakteristickou výkonností.Nepopiratelně poháněný vášní.

Jediný pohled na přední střemhlavě klesající masku chladiče a křivky blatníků vám řekne, že tento vůz zdědil DNA od soutěžních vozů WR. Poslední verze modelu WRX STi má veškerou mužnost svých předků a ještě mnohem víc. Kromě jeho výjimečné výkonnosti se u modelu STi zlepšila aerodynamika a účinnost chlazení. Dosáhlo se toho použitím rohových spoilerů, střešního křídla a zadního difuzoru, takže celkový účinek je dokonce ještě propracovanější. Přesně jak byste očekávali od nepopiratelně a zásadně silničního Subaru.WRX STi. Jak odlišný chcete?

Třebaže model WRX STi ve své základu vychází z vozu WR Car, jedná se čistě o sériově vyráběný automobil určený pro jízdu po silnici a od soutěžního vozu se proto v mnoha ohledech liší. Značné rozdíly jsou v takových detailech jako je motor a pérování.


Poháněný a prověřený zkušenostmi ze soutěží…

Konstruován intelektem. Inspirován radostí.