Subaru Forester | MIJA AUTOCENTRUM Brno

MIJA AUTOCENTRUM s.r.o. Brno

Think. Feel. Drive.
Think. Feel. Drive.
Forester
Forester

Subaru Forester

Přemýšlet.

O inovaci. O bezpečnosti. O sjednocení všeho, co požadujete od automobilu, s tím, co potřebujete ve voze SUV. Tyto představy jsme zkombinovali tak, abychom vytvořili vozidlo rozumně velké a pozoruhodně všestranné tak, aby si poradilo se vším, co budete chtít uložit. Pak jsme vzali do úvahy výkonnost tak, aby cesta do sebeambicióznějšího cíle byla potěšením. Odpovědí je Subaru Forester, chytře zpracovaný uvnitř i zvenčí.

Pocit.

Nastupte do vozu Subaru Forester a naleznete zde vysokou úroveň pohodlí, funkčnosti a stylovosti. Každý prvek ovládání je umístěn tak uvážlivě, aby co nejlépe propojil řidiče s vozidlem a všechny vaše smysly soustředil na činnost za volantem a na dění na silnici. Kabina je vybavena takovým příslušenstvím a vysoce kvalitními prvky, které vám a vašim společníkům na cestě umožní relaxovat v ideálním, společně sdíleném cestovním prostředí. To je totiž způsob, jak každou cestu učinit zábavnější.

Řízení.

Silnice vás vábí. Odpovězte na její volání přesným řízením, stabilitou značky Subaru a mocnou akcelerací modelu Forester. Ať už cíle své cesty dosáhnete jízdou po hladkém asfaltu, zasněžených ulicích nebo odvážnou jízdou po rozbitých cestách, Forester umožňuje takové jízdní výkony, díky kterým pro vás jízda bude potěšením. A budete klidní, že bezpečně dojedete. Představte si, jak s tak výjimečnou pohonnou jednotkou, pohánějící model Forester, budete motivováni vy.

Objevte svůj vnitřní a vnější prostor.

Specialitou u Foresteru jsou neustálé změny. Je vždy snadno přizpůsobitelný pro každodenní potřeby vás a vašich spolucestujících. Vše je v něm úhledně uspořádáno, od rozdělení opěradla zadních sedadel v poměru 60:40, jeho úplného sklopení do roviny, až po šest držáků na nápoje. Po intenzivním prověření zjistíte, že praktičnost Foresteru nabízí impozantní šířku interiéru, celkový prostor pro hlavu a nohy, snadný přístup k sedadlům a jednoduché nakládání, dokonalou výšku nákladového prostoru v zadní části vozu. Vůz kombinuje užitkovost a pohodlí.

Crossover, který nově definuje, co dokáže vůz SUV.