SUBARU - MIJA AUTOCENTRUM Brno

MIJA AUTOCENTRUM s.r.o. Brno

Think. Feel. Drive.
Think. Feel. Drive.
Impreza
Impreza

Subaru Outback
Subaru Outback

Jedinečný "crossover".
Outback má vynikající jízdní vlastnosti jak na silnici (díky velmi nízko uloženému těžišti), tak na nezpevněných cestách (díky velké světlé výšce). Automobil se na rozdíl od ostatních SUV v zatáčkách nenaklání a při intenzivním brzdění zůstává příkladně klidný. Jedná se o jediné SUV na trhu, ve kterém řidič nepocítí při jízdě po silnici handicap oproti nízkým osobním vozům.


Subaru Forester
Subaru Forester

Tento automobil kategorie SUV spojuje to nejlepší ze dvou zcela odlišných světů: zajímavou průchodnost terénem a vynikající jízdní vlastnosti na silnicích. K tomu všemu nabízí zančnou variabilitu, vysokou míru bezpečnosti a samozřejmě i komfort a výkonnost. Málokteré auto může soutěžit s modelem Forester 2.0 XT turbo a jeho zrychlením 7,5 sekund z 0 na 100 km/h.


Subaru WRX STi
Subaru WRX STi

Živoucí legenda.
Automobil vyrobený na samém vrcholu známých technologií a v provozu nadřazený téměř všemu, co se pohybuje na čtyřech kolech. Vše co lze, je přednostně vyrobeno z hliníku, hořčíku, nebo titanu.


Subaru XV
Subaru XV

Důvěřujte tomu, co se skrývá uvnitř a vychutnejte si všechny přednosti živého města.
Ať již se vám do cesty postaví cokoliv. Ať již se vydáte kamkoliv. Ať již se situace vyvine tak či onak. Zcela nové Subaru XV je připraveno vypořádat se všemi nástrahami života ve městě - i těmi zcela neočekávanými. Je stylové, energické, a všestranné.


Subaru BRZ
Subaru BRZ